Chcete vedieť ako prebieha úvodná konzultácia?

Bezplatná konzultácia

  • Vzájomne zoznámenie

Naša konzultácia slúži na to, by sme sa lepšie spoznali. Ľudský život tvoria vzťahy, preto nás zaujímate. Chceme sa o vás dozvedieť viac. Povedzte nám o vašich predchádzajúcich skúsenostiach s pohybom, o tom čo radi robíte a ako fungujete v bežnom živote. Čím viac nám o sebe poviete, tým viac sa budeme môcť naladiť na vaše potreby a predstavy.  Súčasťou vzájomného spoznávania je aj prehliadka našich priestorov.

  • Pochopenie vašich cieľov

Tu je priestor pre vyjadrenie vašich očakávaní, potrieb a cieľov v oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Radi by sme porozumeli vašej motivácií a vašej predstave o vzájomnej spolupráciu.

  • Zistenie v akom bode sa momentálne nachádzate

Spoločne zistíme ako efektívne sa približujete k svojmu cieľu. Bude nás zaujímať vaša aktuálna kondícia, zdravotný stav, životná situácia, v ktorej sa v súčasnosti nachádzate a aká je podpora vášho najbližšieho okolia. Môžeme urobiť diagnostiku, ktorá nám pomôže získať váš aktuálny obraz.

  • Plán

Spoločne vytvoríme program na dosiahnutie a udržanie vašich cieľov.

  • Podpora

Hlavným cieľom konzultácie je zostaviť program, ktorý je pre vás splniteľný a zohľadňuje vaše potreby, požiadavky a možnosti v čo najväčšej miere.

Kontaktujte nás

Kariéra

Ak máte záujem stať sa členom a súčasťou nášho tímu odborníkov Body IQ neváhajte nás kontaktovať. Napíšte na náš mail info@bodyiq.sk. K e-mailu prosím priložte aj životopis alebo iný dokument. Tešíme sa na osobne stretnutie.

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

Zanechaj nám svoje údaje a my ťa budeme kontaktovať

Sledovať